Mini ZOO Salmiņi viesu grāmata

1
Dārza Mīļu pasākums Nr.3
16.06.2014
Milzīgs paldies par lieliski noorganizēto pasākumu, viss bija ļoti labi gan pastaigas un dārza apskate, gan ēdināšana un stādu iegāde, vislielākā bauda un gandarījums reizi gadā satikt līdzīgi domājošos aktīvistus.
Autors: Liāna
zoo ar dvēseli
28.07.2013
Svinējām dēla 1.dz.d. Jūsu zoodārzā - tā izdevās brīnišķīga!!! Viesi 4 paaudzēs, kuriem visiem šī vieta bija jaunatklājums, katrs atrada ko sev interesantu - apbrīnot skaisto daiļdārzu, parastākus un neparastākus dzīvniekus&putnus vai vnk skriet pa zaļu zāli.. :) Piknika vieta ar nojumi - arī super! Paldies, ka ļāvāt tajā iekārtoties ar tik plašu vērienu. :)
Kas te nav bijis, noteikti aizbrauciet! Šķiet pat, ka lielā zoo daudz ko garām palaidīsi, kamēr te pieiesi pie katra būrīša un ar katru iemītnieku sasveicināsies - zvēri un putni šķiet šeit draudzīgāki! :)
Uz tikšanos!
Autors: Elīna
Oāze dvēselei...
19.06.2013
Kas gan varēja iedomāties, ka mežu vidū ir tik fantastiska vieta - īsta oāze dvēselei! Ar baudu aplūkojām zvērus un putnus, kā arī brīnījāmies par skaisto dārzu, kurā ik uz soļa varējām ieraudzīt Latvijā reti sastopamus augus.Interesanti, kā saimniece tos pierunā augt un ziedēt vēsajā Vidzemē?
No sirds vēlam veiksmi un izturību!
Paldies par jauko pēcpusdienu!
Autors: Inese
Vieta kur uzņemt jaunu iedvesmu
20.08.2012
Paldies par skaisto,košo,sakopto dārzu.Viss tik ļoti pārdomāts.Putni un zvēri katrs savā īstajā vietiņā.Gribētos atgriezties un atgriezties.
Lai Jums izdodas !
Autors: Aelita
Visu cieņu!
17.07.2012
Esmu sajūsmā par cilvēkiem,kas patiesi mīl dzīvniekus un gatavi tiem ziedot visu savu dzīvi.Tā ir liela atbildība,Lai Jums patiesi veicas!
Salas novada,Grantskalnu saimnieks.
Autors: Jānis
ļoti patika!
08.07.2012
Ļoti patika šī vieta!Bija tiešām interesanti!:)
Autors: Matīss
Prieks vienmēr atgriesties!
23.03.2012
Apbrīnoju tik uzņēmīgus un dzīvniekus mīlošus cilvēkus, kas spēj, dažādos laikos turēties pie savas sirds lietas. Salmiņi ir vieta kur vismaz reizi gadā un pat vairāk gribas aizbraukt un apraudzīt jau iemīļotos dzīvnieciņus. Piemēram manierīgā dzērve. Vai feinais mazais zirdziņš un dažādie putni. Burvīga vieta kur aizbraukt ar bērniem, kā arī iespēja uzrīkot pikniku. Turieties lai Jums viss izdodas! Šovasar noteikti pie Jums iegriezīsimies :)!
Autors: Elīna
Forši!
03.12.2011
Ļoti patika. It sevišķi strausi :)
Autors: Raimonds
Очень здорово!
27.08.2011
Большое спасибо, все очень понравилось!
Все ухожено и продумано!
Мы были в 5 минизоопарках - ваш понравился больше всего!
Autors: Александр
Paldies!
24.07.2011
Paldies par jauki pavadītu laiku Jūsu minizoo! Ļoti-ļoti patika mazi trusīši, vispār visi dzīvnieciņi iepriecināja! Lai Jums veicas!
Autors: Olga
1

Pievienojiet ierakstu viesu grāmatā.

Vārds*:
E-pasts*:
Mājas lapa:
Virsraksts*:
Komentārs*:
Vēl ir atlikuši 1024 simboli.